O TECHY LABS


Firma TECHY LABS powstała w 2013 roku w Wielkiej Brytanii. Początkowo zakres działań spółki obejmował jedynie rynek angielski.Od roku 2015 firma weszła na rynek Polski i w szybkim tempie, sukcesywnie rozwija swoją działalność.

Początkowo w zakresie działań Techy Labs było tworzenie stron/portali internetowych oraz ich administracja. Szybko jednak założyciel (Michał Pilch) zauważył dość sporą „lukę” na rynku marketingu internetowego. A mianowicie spostrzegł, jak wiele czasu oraz pieniędzy firmy tracą przy pozyskiwaniu cennych informacji na temat użytkownika, oraz jak wiele nieprawdziwych danych „zaśmieca” bazę danych.

Stąd narodził się pomysł stworzenia innowacyjnego systemu C-Live Walidacja. Praca nad stworzeniem systemu trwała ok. 2 lata. Nie jest jednak powiedziane, że została ukończona. C-Live Walidacja poddawany jest bowiem ciągłej rozbudowie oraz udoskonaleniu. Nie mniej jednak, co już można o samym produkcie to fakt, że póki co nie ma dla niego żadnego realnego konkurenta na rynku co czyni go pionierem i wychodzi naprzeciw problemom i tempu rozwoju.

C-Live Walidacja

C-Live Walidacja to innowacyjny system zajmujący się segregacją danych w czasie rzeczywistym.

Wzbogacenie danych
Optymalizacja pracy
Blokada falszywych danych

Platforma to pewnego rodzaju "wielki lej", przez który wpadają wymieszane informacje, które następnie są segregowane, tworząc tzw. FINGER PRINT konkretnego użytkownika.
System jest w stanie wychwycić błędne, nieprawdziwe, wadliwe lub nieaktywne dane potencjalnego klienta i/ lub wzbogacić istniejące już dane w systemie, co daje możliwość ulepszenia wartości samego użytkownika, a tym samym wzrosnąć wartość potencalnej sprzedaży. Dodatkową wartością C-live jest fakt, że cały proces następuje w czasie rzeczywistym starta czasu weryfikacji danych skraca się do minimum, co daje większy potencjał.

Turystyka medyczna
walidacja danych osobowych
CRM - Systemy bazo-danowe

o założycielu

Michał Pilch
Michał Pilch
CTO

Założyciel firmy TechyLabs, pomysłodawca, a zarazem twórca innowacyjnego systemu C-Live Walidacja (zajmujący się weryfikacją danych w czasie rzeczywistym). Swoją przygodę z programowaniem rozpoczął w wieku 12 lat, kiedy to w jego ręce trafiła pierwsza książka na ten temat. Szybko zrozumiał, że będzie to coś, przy czym zostanie nieco dłużej. Zwycięzca Business Mixer'a dla startupu C-Live walidacja w roku 2017. Bierze także czynny udział w promocji młodych przedsiębiorstw oraz start-upów. Działacz, mentor i współpomysłodawca „Biznesowych Czwartków” w Stalowej Woli.

Dzisiaj może mówić już o 14 - letnim doświadczeniu w branży IT oraz 7-letnim w marketingu na rynku polskim i zagranicznym.

co o nas mówią:

Projekty unijne

Techy Labs Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
„C-LIVE Walidacja”

Cele projektu: Wdrożenie opracowanego systemu walidacji danych w czasie rzeczywistym

Planowane efekty: Wprowadzone 3 inowacji w systemie C-LIVE Walidacja

Wartość Projektu: 1 003 762,11 zł

wkład EFRR: 741 167,70zł

Made by Techy Labs Sp.z.o.o © Copyright 2019 All Rights Reserved